3 genialne pomysły na oryginalny prezent dla fana polskich gór

Szukasz niebanalnego upominku dla bliskiej osoby, która każdą wolną chwilę spędza w polskich górach? Strzałem w dziesiątkę może okazać się prezent inspirowany górskimi klimatami. Wybór jest naprawdę spory, dlatego na pewno znajdziesz wyjątkowy podarek. Sprawdź, co może przypaść do gustu miłośnikowi wędrówek po polskich górach.

Mapa zdrapka z polskimi górami

Mapy zdrapki to jeden z największych hitów wśród fanów podróżowania. Ich popularność sprawiła, że pojawiły się również specjalne edycje dotyczące tylko określonego regionu. Mapa Zdrapka Polskie Góry może przedstawiać np. obszar Tatr, Karkonoszy czy też Beskidu Śląskiego. Po kolejnej podróży można zdrapać nie tylko zdobyte szczyty, ale także np. odwiedzone jaskinie, schroniska i szlaki.

Górski kubek z karabinkiem

Prezenty dla fana gór mogą również być bardzo praktyczne. Świetnym przykładem są kubki z uchwytem w formie karabinka, który pozwala na przypięcie naczynia np. do plecaka. Projektom z oferty sklepu online Motyw Górski oryginalności dodają grafiki ze szczytami i zabawnym napisem. Taki gadżet na pewno przyda się miłośnikowi górskich wędrówek, podczas których kubek będzie przypominać o osobie, która go podarowała.

Gra Monopoly Zakopane i Tatry

Jeśli fan polskich gór lubi również planszówki, to na pewno będzie zachwycony specjalną edycją gry Monopoly Zakopane i Tatry. Podczas pasjonujących rozgrywek można przy okazji powspominać najciekawsze momenty z wypraw. W ramach planszówki gracze zdobywają najpiękniejsze szczyty polskich Tatr, a także mogą kupić m.in. Wielką Krokiew i Gubałówkę.