Jak samemu przygotować sobie skręta? Co jest do tego potrzebne?

Jointy są łatwym sposobem na uzyskanie haju, ale mogą być również niebezpieczne, jeśli nie wiesz, co robisz. Jeśli zamierzasz palić sam, nie jest złym pomysłem zacząć od blanta lub spliffa (oba są wyjaśnione poniżej), ponieważ proces ich skręcania jest znacznie prostszy.

Jeśli jednak palisz z przyjaciółmi, jest kilka rzeczy, które musisz zrobić przed rozpoczęciem:

Zbierz swoje zapasy

Będziesz potrzebował młynka i/lub maszyny do skręcania (jeśli Twój dealer ma taką pod ręką), trochę zioła i coś do palenia. Jeśli nie masz jeszcze żadnej z tych rzeczy, sprawdź nasz przewodnik jak skręcić jointa bez żadnego sprzętu.

Suche materiały

Upewnij się, że wszystkie Twoje materiały są czyste i suche zanim zaczniesz z nimi pracować – ostatnią rzeczą, której chcesz jest spleśniałe ziele! Dbaj też o czystość palców – jeśli są one pokryte brudem lub olejem z innych materiałów, mogą zniszczyć Twojego jointa po jego zwinięciu.

Bibułki są na wagę złota

Będziesz również potrzebował kilku bibułek do zwijania lub bibułek papierosowych (lub innego materiału nadającego się do zwijania). Rozmiar tych bibułek zależy od tego, jak duży ma być twój joint. Na przykład, jeśli chcesz małego, to kup bibułkę o długości 30 cm i szerokości 5 mm w każdym sklepie sprzedającym akcesoria do palenia. Najlepiej, jeśli na tych bibułkach będą filtry, ponieważ zmniejszą one ilość substancji smolistych, które dostają się do płuc podczas wdychania dymu. W wyborze odpowiedniej dla siebie, może pomóc podany adres https://vaporshop.pl/pl/14-bibulki, gdzie znajduje się wszechstronny wybór bibułek.

Komfort fizyczny i psychiczny

Przygotuj się zarówno psychicznie jak i fizycznie. Zwijanie jointów może być zabawne, jeśli robi się to dobrze, ale może być również stresujące, jeśli nie robi się tego właściwie lub traktuje się to zbyt poważnie.