Jak wybrać pompę ogrodową Gardena?

W ofercie producentów pomp znajdują się urządzenia pompujące pomocne przy pielęgnacji ogrodu, warzywniku, pielęgnacji trawników, alternatywnym zaopatrzeniu w wodę, fontannach oraz sztucznych stawach i oczkach wodnych. Jak wybrać pompę ogrodową dla swojego ogrodu? Czas się o tym przekonać.

Co to jest pompa ogrodowa Gardena?

Pompa ogrodowa Gardena jest seryjnie produkowanym urządzeniem, które służy do organizowania podlewania i nawadniania trawników, rabat, napełniania zbiorników, cystern i oczek wodnych.

Pompa ogrodowa Gardena służy do zwiększania wysokości podnoszenia głowicy w systemach zraszających, mikrosystemach nawadniania kropelkowego. Urządzenia pompowe są kompatybilne ze sterownikami hydraulicznymi stosowanymi w automatycznych systemach zaopatrzenia w wodę domów prywatnych.

Dostępny jest sprzęt do pompowania ogrodu :

  • Z systemem filtracji zgrubnej
  • Z zaworami zwrotnymi.

Pompa ogrodowa Gardena wyróżnia się kompaktowością, mocą, uniwersalnością działania. Obudowa pompy ogrodowej wykonana jest ze stali nierdzewnej lub odpornego na uderzenia włókna szklanego, natomiast bezpośredni kontakt z wodą powierzony jest specjalnym mosiężnym wkładkom z ujednoliconymi gwintami.

Która pompa ogrodowa jest najlepsza?

Jaką pompę ogrodową wybrać? Pompa posiada trzy podstawowe typoszeregi urządzeń pompujących do nawadniania, podlewania i zaopatrywania w wodę. Korpus z tworzywa sztucznego wzmocnionego włóknem szklanym lub stali nierdzewnej. Funkcjonalny inżektor służący do zaopatrywania w wodę na duże odległości różnych zbiorników.

Pompa posiada mocniejszy silnik elektryczny, powiększony, łatwo wyjmowany filtr XXL do wyłapywania piasku, brudu, mułu, gliny oraz monitoring, wyświetlany na wyświetlaczu LCD.