Plany na wakacje

W końcu przybyło nasze wymarzone lato. Wciąż chodzę do swojej pracy, jednak zaczynam ostatnio rozmyślać o cudownych wolnych chwilach. Urlop zaplanowałam na początek przyszłego miesiąca, więc już za parę tygodni będę mogła w końcu odpocząć. Swoje wakacje zorganizowałam w taki sposób, że mam pewność, iż będą one wielką wyprawą!

Początkowo z przyjaciółmi chcieliśmy wyruszyć do zagranicznych miejsc. Co roku stawiamy na Bułgarię, a ona w ogóle nam nie powszednieje, jednak tym razem zapragnęliśmy zaznać czegoś całkowicie nowego. A jeśli odwiedzilibyśmy polskie morze? W końcu Bałtyk także jest całkiem ciekawym morzem, a odpoczynek nad nim nie musi oznaczać za każdym razem wylegiwania się na piasku. Dodatkowo, obecnie nie chcę akurat wyjeżdżać ze swojego państwa, ponieważ martwi mnie to wszystko, co wyprawia się za granicą. Wolę przeczekać ten ciężki etap w swoim zabezpieczonym państwie.

Wakacje przeżyję więc nad Morzem Bałtyckim. Nie będę jednak nocować w luksusowym, hotelowym pokoju, bo postanowiliśmy znaleźć sobie miejsce na terenie campingowym. Wyruszamy ze swoimi namiocikami i śpiworami, zakładamy obóz, a później robimy sobie małą szkółkę przetrwania. Zamierzamy zabrać z domu jak najmniejszą ilość pieniędzy i postarać się spędzić wspaniałe wczasy niewielkim kosztem. Będziemy kąpać się, wylegiwać, spacerować i zwiedzać co ciekawsze zabytki, a za to prawie nic nie zapłacimy.

Jestem taka podekscytowana tym wyjazdem, że od niedawna odliczam dni do mojego urlopu. Będziemy podróżować koleją, tak więc nawet podróż będzie dość przyjemna, gdyż ostatnim razem jechałam tak wiele lat temu. A najwspanialsze jest to, iż nareszcie będę mogła spędzić więcej wolnych dni ze swoimi przyjaciółmi. Ubóstwiam ich, więc nasze wakacje z pewnością się udadzą!