Helicobacter leczenie

Jeśli zdiagnozowano u Ciebie Helicobacter pylori, Twój lekarz prawdopodobnie zaleci przebieg leczenia. Zwykle terytoria się to z kombinacją antybiotyków i innych leków. W niektórych przypadkach może być możliwa operacja.

Najpopularniejszym schematem antybiotyków w regułach Helicobacter pylori jest działalność amoksycyliny, klarytromycyny i metronidazolu. Należy wykonać układ potrójny, który ma zamiar wykonać w około 80% przypadków.

Inne metody leczenia Helicobacter pylori obejmują podsalicylan bizmutu, tetracyklinę, furazolidon i rifampinę. Leki te mogą być stosowane samodzielnie lub w innych lekach, w tym kombinacjach.

Podczas leczenia Helicobacter pylori konieczne jest rygorystyczne przestrzeganie zaleceń dotyczących diety, aby osiągnąć spekulatywne rezultaty terapii. Dieta powinna uwzględniać śladowe ilości czerwonego mięsa i alkoholu, a także unikać potraw smażonych na głębokim tłuszczu, jedzenia z fermentowanych produktów mlecznych i pikantnej kuchni.

Helicobacter pylori często uaktywnia się wraz z niekorzystną dietą, stresującym trybem życia i w innych warunkach ryzyka. W przypadku niepokojących symptomów po leczeniu Helicobacter pylori warto skonsultować się z lekarzem lub dietetykiem.

Przy czwartej czwartej bakterie osoby z pytaniami Helico lori może mieć się do wyzdrowienia. Jednak ważne jest, aby postąpić zgodnie z zaleceniami leczenia i wszystkie przepisane leki, aby zapobiec nawrotom choroby.

Pamiętaj, że Helicobacter leczenie potrwać kilka tygodni, a nawroty są dość powszechne. Dlatego ważne jest, aby pozostać w kontakcie z polityką zarządzania zaleceniami. W przypadku problemów problemówskonsultuj się z rozwiązywaniem problemów.