Narzuty na łóżka – co warto wiedzieć?

Narzuty na łóżka hotelowe są popularnym wyborem do dekoracji sypialni. Są świetnym sposobem na dodanie koloru i stylu do pokoju.

Właściwa narzuta na łóżko może być również pięknym punktem centralnym w Twojej sypialni. A jeśli szukasz czegoś, co jest łatwe w pielęgnacji i co przetrwa lata, bawełniana narzuta na łóżko to świetny wybór. Są one bardzo przytulne i ciepłe, ale nie muszą być nudne. W rzeczywistości możesz wybierać z szerokiej gamy stylów i kolorów, dzięki czemu możesz sprawić, że Twoje łóżko będzie się wyróżniać w każdym pomieszczeniu.

Oto kilka rzeczy, które powinieneś wiedzieć przed zakupem narzuty na łóżko

Bawełna jest najpopularniejszym materiałem na narzuty, ponieważ jest trwała, oddychająca i łatwa w pielęgnacji – wystarczy ją wyprać! Bawełna jest również dostępna w szerokiej gamie stylów, kolorów i wzorów.

Jedwab może być bardzo miękki, ale nie jest tak trwały jak bawełna czy poliester (inne popularne tkaniny używane na narzuty). Jedwab może być również trudny do czyszczenia, ponieważ ma tendencję do łatwego marszczenia się. Jedwab ma jednak swoje zalety: Jest lekki i oddychający, co czyni go idealnym dla ciepłych klimatów.

Jeśli szukasz czegoś luksusowego, ale jednocześnie łatwego w pielęgnacji, dobrym wyborem może być wełna. Wełniane koce nie mają tendencji do pillowania lub zrzucania kłaczków, jak inne tkaniny z czasem. Koce wełniane są również ciepłe, ale oddychające – idealne na zimne noce, kiedy potrzebujesz dodatkowego ciepła!