Personalizowany prezent na narodziny – co wybrać?

Pierwsze odwiedziny u noworodka to wyjątkowe wydarzenie. Moment, w którym poznajemy nowego członka rodziny, jest niesamowicie wzruszający. Do malucha nie wypada przyjść z pustymi rękami. Strzałem w dziesiątkę na taką okazję jest prezent z personalizacją, czyli drobny gadżet ozdobiony odpowiednim grawerem lub napisem. Przedstawiamy kilka pomysłów na niebanalne, personalizowane upominki na narodziny.

Książeczka z imieniem dziecka

Czytanie książek maluchowi powinno być częścią codziennej rutyny już od pierwszych chwil życia malucha. Czytanie sprzyja rozwojowi dziecka i pogłębia więź emocjonalną między rodzicem a pociechą. Wybór książeczki z personalizowaną okładką jako prezentu na narodziny to strzał w dziesiątkę. 

Na okładce warto umieścić imię dziecka oraz specjalną dedykację. Życzenia powinny płynąć prosto z serca. 

Album na zdjęcia z metryczką

Świeżo upieczeni rodzice uwielbiają dokumentować każdy ważny moment w życiu swojej pociechy. Album z metryczką (imię dziecka, data i godzina narodzin oraz waga i wzrost w momencie narodzin) to wspaniały pomysł na prezent na narodziny. Personalizowana okładka nadaje mu wyjątkowy charakter. Natomiast umieszczone wewnątrz fotografie będą wspaniałą pamiątką z dziecięcych lat. 

Inne pomysły na personalizowany prezent na narodziny

Na stronie https://swistakpakuje.pl/ znajdziesz nie tylko urocze książeczki z pięknymi bajkami oraz albumy z personalizowanymi okładkami, ale także wiele innych gadżetów i akcesoriów. Propozycją są m.in.:

  • skarbonki 3D,
  • miękkie i delikatne kocyki,
  • pluszowe misie,
  • ramki na zdjęcia,
  • body niemowlęce z ciekawymi napisami.