Trzy pomysły na modny bukiet ślubny dla panny młodej

Bukiet jest bardzo ważnym elementem ślubnej stylizacji panny młodej. Bez wątpienia pojawi się na wielu zdjęciach z uroczystości i dlatego powinien pasować pod względem stylu i kolorystyki do ubrań i dodatków. Ponadto warto wziąć pod uwagę obowiązujące trendy. Sprawdź, jakie bukiety ślubne cieszą się obecnie sporą popularnością.

Klasyczny bukiet z czerwonych róż

Ze świata mody ślubnej od lat nie wychodzą czerwone róże, które są uznawane za symbol miłości. Takie kwiaty doskonale prezentują się na tle białej sukni w dowolnym odcieniu. Choć pasują właściwie do każdego stylu, to najlepiej wyglądają w połączeniu ze stylami klasycznym i glamour. Bukiety ślubne Kraków może stworzyć w wersji tylko z czerwonymi różami, ale można też dodać np. frezje.

Romantyczny bukiet z polnych kwiatów

W dobie popularności klimatów boho i stylu rustykalnego do łask powróciły bukiety ślubne z polnych kwiatów. Takie zestawy z oferty Kwiaciarni Laura mają dość swobodny charakter, choć nie można oczywiście odmówić im elegancji. Romantyczny efekt mogą zapewnić zwłaszcza sezonowe kwiaty w jasnych, pastelowych odcieniach. Ciekawie i delikatnie mogą jednak prezentować się polne bukiety w wyrazistych kolorach.

Oryginalny bukiet ze słoneczników

Fanki oryginalnych pomysłów zdecydowanie powinny zwrócić uwagę na słoneczniki. Te piękne kwiaty są bardzo wyraziste i mogą w wyjątkowy sposób podkreślić letni bądź jesienny klimat towarzyszący uroczystości. Sprawdzą się przede wszystkim w przypadku panien młodych, które zdecydowały się na ślub w stylu rustykalnym.