Złote kolczyki z zawieszkami. Na co dzień i na większą okazję

Kolczyki są chętnie wybieranym dodatkiem, po który sięgają zarówno dziewczynki, nastolatki, jak i dorosłe kobiety. Wiele z nich uwielbia w szczególności kolczyki wiszące, które pięknie podkreślają kształt twarzy i dodają jej niesamowitego blasku. Do jakich stylizacji będą pasować w szczególności?

Do wieczorowej sukni

Z całą pewnością każda kobieta, która myśli o kolczykach wiszących, myśli także o tym, aby dopasować je do jak najbardziej eleganckiego stroju. Suknia wieczorowa sama przychodzi na myśl – i nie ma w tym zupełnie nic dziwnego, kiedy weźmiemy pod uwagę, że to ona jest jednym z najchętniej noszonych ubrań na specjalne okazje.

Warto przy tym pamiętać o zasadzie mówiącej, iż mniej często znaczy więcej. Dlatego też decydując się na bardzo długie kolczyki, sięgające nawet ramion, często możemy już nie dodawać do nich naszyjnika. Będą świetne do sukni z zabudowaną górą, na której mógłby nie wyglądać tak idealnie, jak tego pragniemy.

Do stroju biznesowego

Drugim przykładem często wybieranej stylizacji jest zakładanie kolczyków z zawieszkami, zwłaszcza tych nieco krótszych, jak prezentowane na stronie https://www.allezloto.pl/zlote-kolczyki-z-zawieszka-c_797, do stroju biznesowego. Każda bizneswoman doskonale zdaje sobie sprawę z tego, że wygląd ma znaczenie – a podkreślenie elegancji ubrania za pomocą wspaniałej biżuterii to sposób na stworzenie luksusowego stroju nawet z najprostszej sukienki czy garnituru. Co więcej, kolorowe klejnoty w kolczykach ze złota mogą sprawić, że nawet prosta, formalna stylizacja nabierze życia i lepiej będzie pasować do cech charakteru przedsiębiorczej kobiety.